Tmel Finish Line Tubeless Tire Sealant 240ml

Kód: TS0082901
Neohodnoceno
Značka: Finish Line
349 Kč
Skladem (>5 ks)

Přelomový produkt pro majitele bezdušových kol. Tmel TUBELESS TIRE SEALANT od Finish Line stačí naplnit pouze jednou při nandávání pláště, poté se již  nemusíte o nic starat. Není toxický, nevyvolává alergické reakce, není hořlavý a neobsahuje čpavek, takže při aplikaci nepáchne a neničí ráfek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní řešení pro majitele bezdušových kol představila firma Finish Line - tmel TUBELESS TIRE SEALANT . Tento tmel totiž nevysychá a proto nemusí být pravidelně doplňován, díky čemuž se hmotnost celého setu nezvyšuje o zaschlé zbytky na stěnách pláště. Tmel přitom vydrží aktivní po celou dobu životnosti pláště a zároveň je velmi účinný v boji s defekty. Poradí si totiž s defektem až do velikosti 6 mm a zůstává funkční až do -20°C.
Aplikace tmelu je jednoduchá, lahvičku není třeba protřepávat a tmel lze použít i s CO2 pumpou. Tmel není toxický, nevyvolává alergické reakce, není hořlavý a neobsahuje čpavek, takže při aplikaci nepáchne a neničí ráfek.
Na vývoji se podílela firma MultiSeal, která se specializuje na vývoj a výrobu tmelů pro průmyslové použití.

Doporučené dávkování:

ROAD: 60-90ml
CX/GRAVEL: 90-120ml
29'': 120-150ml
26'' a 27,5'': 90-120ml

Aplikaci tmelu doporučujeme do nového pláště. Pokud chcete využít starší plášť, ve kterém byl již jiný tmel, nejprve plášť  důkladně omyjte a zbavte starých zbytků tmelu. Smíchání s jiným tmelem bude mít za následek zhoršenou funkci tmelu Finish Line a jeho možné vyschnutí. Doplňujte jen množství spotřebované pro zalepení defektu.

Obsah: 240ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Maziva a mytí
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.